Zasílání novinek na e-mail

V případě přihlášení (odhlášení) newsletteru zadejte Váš e-mail.

Kontakt

Karel Frič - Netrade
Markušova 1637/12
149 00 Praha 4
 

tel.: +(420) 222 361 170
mobil: +(420) 774 834 860
e-mail: info@netrade.cz
 

Omezený provoz výdejního místa na adrese Markušova 1637/12, Praze 4, kde je možné si vyzvednout zboží na základě vytvořené objednávky s osobním odběrem.

Nyní pouze za předpokladu, že je objednávka předem uhrazena a domluvený termín vyzvednutí s naším pracovníkem.
 

 

Možnosti platby v e-shopu


V současné době můžete v našem internetovém obchodě www.netrade.cz těmito způsoby:


Hotovostní platba - pouze na výdejním místě na adrese Markušova 1637/12, Praha 4 pří převzetí zboží. Platba kartou není na výdejní místě možná. Děkujeme za pochopení.

Platba dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel nebo pracovník pošty při převzetí zboží

Bankovním převodem - na základě Vámi zvoleném druhu platby Vám bude zaslána zálohová faktura, kde jsou uvedeny všechny potřebné údaje k provedení platby.  Platba se provádí předem, zboží je Vám doručeno vybraným způsobem dopravy na Vámi uvedenou doručovací adresu po připsání zaplacené částky na náš bankovní účet.  Tento způsob platby se používá vždy, pokud objednáváte zboží , které je pouze na objednávku a má vyšší hodnotu než 1.000,- Kč

On-line platba přes platební bránu Raiffeisen bank (ePlatba)  - tento druh platby je určen pouze pro klienty Raiffeisen bank. Po odeslání Vaší objednávky Vás přesměrují naše stránky na online platební bránu společnosti Raiffeisen bank, kde se přihlásíte na svůj bankovní účet (eKonto) a certifikujete požadovanou platbu. Poté budete přesměrováni zpět do našeho obchodu, kde Vás informujeme o přijaté platbě. Poté Vám bude zboží do 1-2 dnů odesláno na Vami uvedenou doručovací adresu.

Platba platební kartou - pro platbu platební kartou využíváme platební bránu ThePay
. Jedná se o platební bránu pro online, diskrétní a bezpečné platby.  ThePay zaručuje uživatelům pohodlí okamžité platby. Při platbě kartou je účtován bankovní poplatek spojený s náklady na transakci ve výši 1% z celkové částky + 2,- koruny za 1 transakci. Tento poplatek v plné výši odvádíme společnosti poskytující platební bránu ThePay.
POZOR: Možnost platby kartou je možné využít pouze na našem internetovém obchodu "www.netrade.cz" přes platební bránu ThePay.

Platba kartou na výdejním místě není možná.


Prodávající si vyhrazuje právo změny cen. Prodávající vždy při potvrzení objednávky potvrdí taktéž platnost ceny objednaného zboží. V případě, že bude prodávajícím nahlášena cena vyšší než je uvedená na objednávce, může kupující novou cenu přijmout nebo zrušit objednávku. V případě, že je nová, platná cena nižší než je cena uvedená na objednávce, bude zboží kupujícímu dodáno za aktuální (nižší) cenu.
 

 

Provozovatel webu, Karel Frič - Netrade, se sídlem Markušova 1637/12, IČ: 68803311, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím