Zasílání novinek na e-mail

V případě přihlášení (odhlášení) newsletteru zadejte Váš e-mail.

Kontakt

Karel Frič - Netrade
Markušova 1637/12
149 00 Praha 4
 

tel.: +(420) 222 361 170
mobil: +(420) 774 834 860
e-mail: info@netrade.cz
 

Výdejní místo je pro Vás otevřeno každý čtvrtek od 12 - 18hod na adrese Markušova 1637/12, Praze 4, kde je možné si vyzvednout zboží na základě vytvořené objednávky.
 

 

OMEZENÍ HOTOVOSTNÍCH PLATEB

Vážení zákazníci,
velice se Vám omlouváme za omezení plateb na našem e-shopu z důvodu vyhlášení stavu nouze.
V současné době není již možné zboží u nás hradit u dopravce DPD, GLS, Toptrans a Gebrüder Weiss prostřednictvím hotovosti.
Bohužel zmiňovaní dopravci přistoupili na bezpečnostní režim a snaží se chránit své zaměstnance, ale i nás od případné nákazy coronavirem (COVID-19).

Na základě této skutečnosti jsme byli nuceni u dopravců DPD, GLS, Tomptrans a Gebrüder Weiss nastavit úhradu pouze převodem nebo prostřednictvím platební brány ThePay, kde je možnost využít platby kartou, e-konto, M-banka a ostatní bezhotovostní platby.

Dobírkou Vám v současné době zboží lze zaslat pouze přepravní společností Česká pošta, zde ale upozorňujeme, že není možná doprava nadměrné elektroniky (TV, soundbar, atd..) a choulostivé elektroniky (Monitory, Notebooky a PC). Českou poštou lze zasílat pouze malé balíčky, které neobsahují cenný obsah.
Zboží tohoto typu chodilo často poškozeno.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se Vám za omeztení možnosti platby.

Provozovatel webu, Karel Frič - Netrade, se sídlem Markušova 1637/12, IČ: 68803311, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím