Zasílání novinek na e-mail

V případě přihlášení (odhlášení) newsletteru zadejte Váš e-mail.

Kontakt

Karel Frič - Netrade
Markušova 1637/12
149 00 Praha 4
 

tel.: +(420) 222 361 170
mobil: +(420) 774 834 860
e-mail: info@netrade.cz
 

Omezený provoz výdejního místa na adrese Markušova 1637/12, Praze 4, kde je možné si vyzvednout zboží na základě vytvořené objednávky s osobním odběrem.

Nyní pouze za předpokladu, že je objednávka předem uhrazena a domluvený termín vyzvednutí s naším pracovníkem.
 

 

OMEZENÍ SPOJENÁ S COVID19 / VÝDEJNÍ MÍSTO OTEVŘENO

Vážený zákazníci,
naše výdejní místo na adrese ul. Markušova 1637/12 na Praze 4 je  je opět OTEVŘENO.

Vámi objednané zboží je opět možné vyzvednout, každý čtvrtek od 12-18hod bez nutnosti se s námi domlouvat telefonicky. O uložení zboží na našem výdejním místě Vás budeme nformovat e-mailem a SMS zprávou. 

 

Na výdejním místě lze opět uhradit Vámi objednané zboží v HOTOVOSTI.

V případě, že požadujete zboží uhradit bezhotovostní platbou je nutné uhradit zboží předem přes platební bránu ThePay na našich stránkách  nebo převodem na základě zálohové faktury.

Na výdejním místě nelze platit kartou !!

 


 POZOR: Při vyzvednutí zboží na našem výdejním místě požadujeme ústa a nos zakryty rouškou. Děkujeme za pochopení.


 

OMEZENÍ HOTOVOSTNÍCH PLATEB U NAŠICH DOPRAVCŮ  !!!


GLS / DPD / Toptrans a Gebrüder Weiss.
Bohužel zmiňovaní dopravci přistoupili na bezpečnostní režim a snaží se chránit své zaměstnance, ale i nás od případné nákazy coronavirem (COVID-19).

Na základě této skutečnosti jsme byli nuceni u výše uvedených dopravců nastavit úhradu pouze převodem nebo prostřednictvím platební brány ThePay, kde je možnost využít platby kartou, e-konto a ostatní bezhotovostní platby.

Dobírkou Vám v současné době zboží lze zaslat pouze přepravní společností Česká pošta, zde ale upozorňujeme, že není možná doprava nadměrné elektroniky (TV, soundbar, atd..) a choulostivé elektroniky (Monitory, Notebooky a PC). Českou poštou lze zasílat pouze malé balíčky, které neobsahují cenný obsah. 

Zboží tohoto typu chodilo často s dopravcem Česká pošta poškozeno.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se Vám za výše uvedená omezení našeho e-shopu z důvodu ochrany pracovníků přepravních společností.

 

Provozovatel webu, Karel Frič - Netrade, se sídlem Markušova 1637/12, IČ: 68803311, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím