Zasílání novinek na e-mail

V případě přihlášení (odhlášení) newsletteru zadejte Váš e-mail.

Kontakt

Karel Frič - Netrade
Markušova 1637/12
149 00 Praha 4
 

tel.: +(420) 222 361 170
mobil: +(420) 774 834 860
e-mail: info@netrade.cz
 

Omezený provoz výdejního místa na adrese Markušova 1637/12, Praze 4, kde je možné si vyzvednout zboží na základě vytvořené objednávky s osobním odběrem.

Nyní pouze za předpokladu, že je objednávka předem uhrazena a domluvený termín vyzvednutí s naším pracovníkem.
 

 

Filtrování Zobrazit filtr parametrů a značek | Filtrování Zrušit filtrování

Produktů na stránce:

Řadit dle:

Zobrazeno záznamů 1 - 9 z celkem 1960

Způsob zobrazení:

OPTIX LC/UPC-ST/UPC Optický patch cord 50/125 2m

OPTIX LC/UPC-ST/UPC Optický patch cord 50/125 2m

Kód: 433052
PN výrobce: 1141
Výrobce: Opticord

Skladem

162,00 Kč133,88 Kč bez DPH

Delock USB 3.0 kabel A samec/ A samec délka 2 m

Delock USB 3.0 kabel A samec/ A samec délka 2 m

Kód: 316620
PN výrobce: 82535
Výrobce: DeLock

Skladem

156,00 Kč128,93 Kč bez DPH

Digitus USB kabel prodlužovací A-A, 1.8m, černý

Digitus USB kabel prodlužovací A-A, 1.8m, černý

Kód: 307084
PN výrobce: AK-300200-018-S
Výrobce: Digitus

Skladem

29,00 Kč23,97 Kč bez DPH

Delock USB 2.0 kabel, prodlužující A-A samec/samice 5m, aktivní

Delock USB 2.0 kabel, prodlužující A-A samec/samice 5m, aktivní

Kód: 324241
PN výrobce: 82308
Výrobce: DeLock

Skladem

260,00 Kč214,88 Kč bez DPH

DeLock adaptér USB 3.0 19-pin samice na USB 2.0 8-pin samec

DeLock adaptér USB 3.0 19-pin samice na USB 2.0 8-pin samec

Kód: 316908
PN výrobce: 83095
Výrobce: DeLock

Skladem

74,00 Kč61,16 Kč bez DPH

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 09/125 2m G657A

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 09/125 2m G657A

Kód: 433017
PN výrobce: 1031
Výrobce: Opticord

Skladem

140,00 Kč115,70 Kč bez DPH

DATACOM Patch cord UTP CAT5E 1m šedý

DATACOM Patch cord UTP CAT5E 1m šedý

Kód: 337395
PN výrobce: 1510
Výrobce: oem

Skladem

22,00 Kč18,18 Kč bez DPH

Digitus modulární dvojzásuvka CAT6, stíněná, na omítku, bílá, LSA

Digitus modulární dvojzásuvka CAT6, stíněná, na omítku, bílá, LSA

Kód: 329610
PN výrobce: DN-9006-N
Výrobce: Digitus

Skladem

166,00 Kč137,19 Kč bez DPH

DATACOM Datová zásuvka UTP CAT5E 2xRJ45 na omítku 45st. bílá

DATACOM Datová zásuvka UTP CAT5E 2xRJ45 na omítku 45st. bílá

Kód: 337407
PN výrobce: 2000
Výrobce: oem

Skladem

99,00 Kč81,82 Kč bez DPH

Provozovatel webu, Karel Frič - Netrade, se sídlem Markušova 1637/12, IČ: 68803311, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím