Zasílání novinek na e-mail

V případě přihlášení (odhlášení) newsletteru zadejte Váš e-mail.

Kontakt

Karel Frič - Netrade
Markušova 1637/12
149 00 Praha 4
 

tel.: +(420) 222 361 170
mobil: +(420) 774 834 860
e-mail: info@netrade.cz
 

Omezený provoz výdejního místa na adrese Markušova 1637/12, Praze 4, kde je možné si vyzvednout zboží na základě vytvořené objednávky s osobním odběrem.

Nyní pouze za předpokladu, že je objednávka předem uhrazena a domluvený termín vyzvednutí s naším pracovníkem.
 

 

Filtrování Zobrazit filtr parametrů a značek | Filtrování Zrušit filtrování

Produktů na stránce:

Řadit dle:

Zobrazeno záznamů 1 - 9 z celkem 2417

Způsob zobrazení:

Delock adaptér stereo jack 6,35 mm samec na stereo jack 3,5 mm samice

Delock adaptér stereo jack 6,35 mm samec na stereo jack 3,5 mm samice

Kód: 309524
PN výrobce: 65361
Výrobce: DeLock

Skladem

39,00 Kč32,23 Kč bez DPH

Digitus DisplayPort adapter, Displayport samec -> HDMI A samice

Digitus DisplayPort adapter, Displayport samec -> HDMI A samice

Kód: 306238
PN výrobce: AK-340602-000-S
Výrobce: Digitus

Skladem

155,00 Kč128,10 Kč bez DPH

OPTIX LC/UPC-ST/UPC Optický patch cord 50/125 2m

OPTIX LC/UPC-ST/UPC Optický patch cord 50/125 2m

Kód: 433052
PN výrobce: 1141
Výrobce: Opticord

Skladem

162,00 Kč133,88 Kč bez DPH

Delock USB 2.0 kabel, prodlužující A-A samec/samice 5m, aktivní

Delock USB 2.0 kabel, prodlužující A-A samec/samice 5m, aktivní

Kód: 324241
PN výrobce: 82308
Výrobce: DeLock

Skladem

254,00 Kč209,92 Kč bez DPH

DIGITUS Keystone Jack CAT 5e, nestíněný RJ45 na LSA, barva černá

DIGITUS Keystone Jack CAT 5e, nestíněný RJ45 na LSA, barva černá

Kód: 311312
PN výrobce: DN-93501
Výrobce: Digitus

Skladem

32,00 Kč26,45 Kč bez DPH

DATACOM Patch cord UTP CAT5E 1m šedý

DATACOM Patch cord UTP CAT5E 1m šedý

Kód: 337395
PN výrobce: 1510
Výrobce: oem

Skladem

19,00 Kč15,70 Kč bez DPH

Kabel SATA III 30 cm, přímý/dolů, žlutý, kovová západka

Kabel SATA III 30 cm, přímý/dolů, žlutý, kovová západka

Kód: 316820
PN výrobce: 82806
Výrobce: DeLock

Skladem

41,00 Kč33,88 Kč bez DPH

Delock audio adaptér stereo jack 3.5 mm 3 pin samec > 2 x RCA (CINCH) samice

Delock audio adaptér stereo jack 3.5 mm 3 pin samec > 2 x RCA (CINCH) samice

Kód: 309588
PN výrobce: 65365
Výrobce: DeLock

Skladem

24,00 Kč19,83 Kč bez DPH

DATACOM Rozčtverka UTP CAT3 4xRJ45 (8p2c-1M/4F)

DATACOM Rozčtverka UTP CAT3  4xRJ45 (8p2c-1M/4F)

Kód: 337327
PN výrobce: 4206
Výrobce: oem

Skladem

125,00 Kč103,31 Kč bez DPH

Provozovatel webu, Karel Frič - Netrade, se sídlem Markušova 1637/12, IČ: 68803311, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím