Zasílání novinek na e-mail

V případě přihlášení (odhlášení) newsletteru zadejte Váš e-mail.

Kontakt

Karel Frič - Netrade
Markušova 1637/12
149 00 Praha 4
 

tel.: +(420) 222 361 170
mobil: +(420) 774 834 860
e-mail: info@netrade.cz
 

Omezený provoz výdejního místa na adrese Markušova 1637/12, Praze 4, kde je možné si vyzvednout zboží na základě vytvořené objednávky s osobním odběrem.

Nyní pouze za předpokladu, že je objednávka předem uhrazena a domluvený termín vyzvednutí s naším pracovníkem.
 

 

Filtrování Zobrazit filtr parametrů a značek | Filtrování Zrušit filtrování

Produktů na stránce:

Řadit dle:

Zobrazeno záznamů 1 - 9 z celkem 1565

Způsob zobrazení:

Delock adaptér stereo jack 6,35 mm samec na stereo jack 3,5 mm samice

Delock adaptér stereo jack 6,35 mm samec na stereo jack 3,5 mm samice

Kód: 309524
PN výrobce: 65361
Výrobce: DeLock

Skladem

39,00 Kč32,23 Kč bez DPH

Kabel redukce napájení GEMBIRD 1x 5,25" na 1x 4pin P4 konektor

Kabel redukce napájení GEMBIRD 1x 5,25 na 1x 4pin P4 konektor

Kód: 777181
PN výrobce: KAB054D84
Výrobce: Gembird

Skladem

21,00 Kč17,36 Kč bez DPH

Belkin kabel USB 2.0 A/B, 5m

Belkin kabel USB 2.0 A/B, 5m

Kód: 608963
PN výrobce: CU1000R5M
Výrobce: Belkin

Skladem

460,00 Kč380,17 Kč bez DPH

Digitus USB kabel prodlužovací A-A, 1.8m, černý

Digitus USB kabel prodlužovací A-A, 1.8m, černý

Kód: 307084
PN výrobce: AK-300200-018-S
Výrobce: Digitus

Skladem

30,00 Kč24,79 Kč bez DPH

Digitus Premium USB kabel prodlužovací A-A, 2xstíněný 1.8m, černý

Digitus Premium USB kabel prodlužovací A-A, 2xstíněný 1.8m, černý

Kód: 307864
PN výrobce: DK-300202-018-S
Výrobce: Digitus

Skladem

35,00 Kč28,93 Kč bez DPH

Delock USB 2.0 kabel, prodlužující A-A samec/samice 5m, aktivní

Delock USB 2.0 kabel, prodlužující A-A samec/samice 5m, aktivní

Kód: 324241
PN výrobce: 82308
Výrobce: DeLock

Skladem

268,00 Kč221,49 Kč bez DPH

DIGITUS Keystone Jack CAT 5e, nestíněný RJ45 na LSA, barva černá

DIGITUS Keystone Jack CAT 5e, nestíněný RJ45 na LSA, barva černá

Kód: 311312
PN výrobce: DN-93501
Výrobce: Digitus

Skladem

31,00 Kč25,62 Kč bez DPH

Belkin kabel CAT5e RJ45 datový modrý, 1m

Belkin kabel CAT5e RJ45 datový modrý, 1m

Kód: 645155
PN výrobce: A3L793bt01MBLHS
Výrobce: Belkin

Skladem

76,00 Kč62,81 Kč bez DPH

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 09/125 2m G657A

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 09/125 2m G657A

Kód: 433017
PN výrobce: 1031
Výrobce: Opticord

Skladem

146,00 Kč120,66 Kč bez DPH

Provozovatel webu, Karel Frič - Netrade, se sídlem Markušova 1637/12, IČ: 68803311, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím