Zasílání novinek na e-mail

V případě přihlášení (odhlášení) newsletteru zadejte Váš e-mail.

Kontakt

Karel Frič - Netrade
Markušova 1637/12
149 00 Praha 4
 

tel.: +(420) 222 361 170
mobil: +(420) 774 834 860
e-mail: info@netrade.cz
 

Omezený provoz výdejního místa na adrese Markušova 1637/12, Praze 4, kde je možné si vyzvednout zboží na základě vytvořené objednávky s osobním odběrem.

Nyní pouze za předpokladu, že je objednávka předem uhrazena a domluvený termín vyzvednutí s naším pracovníkem.
 

 

Filtrování Zobrazit filtr parametrů a značek | Filtrování Zrušit filtrování

Produktů na stránce:

Řadit dle:

Zobrazeno záznamů 1 - 7 z celkem 7

Způsob zobrazení:

PremiumCord optický fiber High Speed with Ether. 4K@60Hz kabel 7m, M/M, zlacené konektory

PremiumCord optický fiber High Speed with Ether. 4K@60Hz kabel 7m, M/M, zlacené konektory

Kód: 398414
PN výrobce: kphdm2x07
Výrobce: PremiumCord

Poslední kusy na skladě

1 582,00 Kč1 307,44 Kč bez DPH

PremiumCord optický fiber High Speed with Ether. 4K@60Hz kabel 30m, M/M, zlacené konektory

PremiumCord optický fiber High Speed with Ether. 4K@60Hz kabel 30m, M/M, zlacené konektory

Kód: 398418
PN výrobce: kphdm2x30
Výrobce: PremiumCord

Poslední kusy na skladě

2 356,00 Kč1 947,11 Kč bez DPH

PremiumCord optický fiber High Speed with Ether. 4K@60Hz kabel 15m, M/M, zlacené konektory

PremiumCord optický fiber High Speed with Ether. 4K@60Hz kabel 15m, M/M, zlacené konektory

Kód: 398415
PN výrobce: kphdm2x15
Výrobce: PremiumCord

Poslední kusy na skladě

1 820,00 Kč1 504,13 Kč bez DPH

PremiumCord optický fiber High Speed with Ether. 4K@60Hz kabel 5m, M/M, zlacené konektory

PremiumCord optický fiber High Speed with Ether. 4K@60Hz kabel 5m, M/M, zlacené konektory

Kód: 398413
PN výrobce: kphdm2x05
Výrobce: PremiumCord

Poslední kusy na skladě

1 517,00 Kč1 253,72 Kč bez DPH

DIGITUS Fiber Optic Installation Cable, OS1, 8 Fibers, Indoor/Outdoor, AI-DQ(ZN)BH8E09/125µ Singlemode, Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Installation Cable, OS1, 8 Fibers, Indoor/Outdoor, AI-DQ(ZN)BH8E09/125µ Singlemode, Length 1m

Kód: 311937
PN výrobce: DK-39081-U
Výrobce: Digitus

Poslední kusy na skladě

22,00 Kč18,18 Kč bez DPH

MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 20m

MaxLink 10G SFP+ AOC optický kabel, aktivní, DDM, cisco comp., 20m

Kód: 455782
PN výrobce: ML-AOC10G+20
Výrobce: oem

Poslední kusy na skladě

1 142,00 Kč943,80 Kč bez DPH

PremiumCord optický fiber High Speed with Ether. 4K@60Hz kabel 25m, M/M, zlacené konektory

PremiumCord optický fiber High Speed with Ether. 4K@60Hz kabel 25m, M/M, zlacené konektory

Kód: 398417
PN výrobce: kphdm2x25
Výrobce: PremiumCord

Poslední kusy na skladě

2 215,00 Kč1 830,58 Kč bez DPH

Provozovatel webu, Karel Frič - Netrade, se sídlem Markušova 1637/12, IČ: 68803311, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím