Zasílání novinek na e-mail

V případě přihlášení (odhlášení) newsletteru zadejte Váš e-mail.

Kontakt

Karel Frič - Netrade
Markušova 1637/12
149 00 Praha 4
 

tel.: +(420) 222 361 170
mobil: +(420) 774 834 860
e-mail: info@netrade.cz
 

Omezený provoz výdejního místa na adrese Markušova 1637/12, Praze 4, kde je možné si vyzvednout zboží na základě vytvořené objednávky s osobním odběrem.

Nyní pouze za předpokladu, že je objednávka předem uhrazena a domluvený termín vyzvednutí s naším pracovníkem.
 

 

Filtrování Zobrazit filtr parametrů a značek | Filtrování Zrušit filtrování

Produktů na stránce:

Řadit dle:

Zobrazeno záznamů 1 - 9 z celkem 25

Způsob zobrazení:

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 3m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 3m

Kód: 307301
PN výrobce: DK-2533-03-4
Výrobce: Digitus

Skladem

196,00 Kč161,98 Kč bez DPH

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex Length 1m

Kód: 311335
PN výrobce: DK-2933-01
Výrobce: Digitus

Skladem

139,00 Kč114,88 Kč bez DPH

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 2m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM3, 50/125 µ, Duplex Length 2m

Kód: 311724
PN výrobce: DK-2533-02/3
Výrobce: Digitus

Skladem

156,00 Kč128,93 Kč bez DPH

OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 2m Duplex OM3

OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 2m Duplex OM3

Kód: 433224
PN výrobce: 11311
Výrobce: Opticord

Poslední kusy na skladě

174,00 Kč143,80 Kč bez DPH

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 09/125 3m G657A

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 09/125 3m G657A

Kód: 433018
PN výrobce: 1032
Výrobce: Opticord

Poslední kusy na skladě

148,00 Kč122,31 Kč bez DPH

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 50/125 2m

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 50/125 2m

Kód: 433047
PN výrobce: 1131
Výrobce: Opticord

Poslední kusy na skladě

159,00 Kč131,40 Kč bez DPH

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,, LC (APC) to LC (UPC), Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex, Length 3m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord,, LC (APC) to LC (UPC), Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex, Length 3m

Kód: 307307
PN výrobce: DK-293LCA3LC-03
Výrobce: Digitus

Poslední kusy na skladě

217,00 Kč179,34 Kč bez DPH

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 09/125 1m G.657A

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 09/125 1m G.657A

Kód: 433016
PN výrobce: 1030
Výrobce: Opticord

Poslední kusy na skladě

135,00 Kč111,57 Kč bez DPH

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 50/125 3m

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 50/125 3m

Kód: 433048
PN výrobce: 1132
Výrobce: Opticord

Poslední kusy na skladě

172,00 Kč142,15 Kč bez DPH

Provozovatel webu, Karel Frič - Netrade, se sídlem Markušova 1637/12, IČ: 68803311, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím