Zasílání novinek na e-mail

V případě přihlášení (odhlášení) newsletteru zadejte Váš e-mail.

Kontakt

Karel Frič - Netrade
Markušova 1637/12
149 00 Praha 4
 

tel.: +(420) 222 361 170
mobil: +(420) 774 834 860
e-mail: info@netrade.cz
 

Omezený provoz výdejního místa na adrese Markušova 1637/12, Praze 4, kde je možné si vyzvednout zboží na základě vytvořené objednávky s osobním odběrem.

Nyní pouze za předpokladu, že je objednávka předem uhrazena a domluvený termín vyzvednutí s naším pracovníkem.
 

 

Filtrování Zobrazit filtr parametrů a značek | Filtrování Zrušit filtrování

Produktů na stránce:

Řadit dle:

Zobrazeno záznamů 1 - 5 z celkem 5

Způsob zobrazení:

OPTIX ST/UPC-SC/UPC Optický patch cord 50/125 15m

OPTIX ST/UPC-SC/UPC Optický patch cord 50/125 15m

Kód: 433522
PN výrobce: 1116
Výrobce: Opticord

Poslední kusy na skladě

386,00 Kč319,01 Kč bez DPH

OPTIX ST/UPC-SC/UPC Optický patch cord 50/125 20m

OPTIX ST/UPC-SC/UPC Optický patch cord 50/125 20m

Kód: 433523
PN výrobce: 1117
Výrobce: Opticord

Poslední kusy na skladě

341,00 Kč281,82 Kč bez DPH

OPTIX ST/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 2m G657A

OPTIX ST/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 2m G657A

Kód: 433007
PN výrobce: 1011
Výrobce: Opticord

Poslední kusy na skladě

131,00 Kč108,26 Kč bez DPH

OPTIX ST/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 1m G657A

OPTIX ST/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 1m G657A

Kód: 433006
PN výrobce: 1010
Výrobce: Opticord

Poslední kusy na skladě

130,00 Kč107,44 Kč bez DPH

OPTIX ST/UPC-SC/UPC Optický patch cord 62,5/125 2m

OPTIX ST/UPC-SC/UPC Optický patch cord 62,5/125 2m

Kód: 433067
PN výrobce: 1211
Výrobce: Opticord

Poslední kusy na skladě

209,00 Kč172,73 Kč bez DPH

Provozovatel webu, Karel Frič - Netrade, se sídlem Markušova 1637/12, IČ: 68803311, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím