Zasílání novinek na e-mail

V případě přihlášení (odhlášení) newsletteru zadejte Váš e-mail.

Kontakt

Karel Frič - Netrade
Markušova 1637/12
149 00 Praha 4
 

tel.: +(420) 222 361 170
mobil: +(420) 774 834 860
e-mail: info@netrade.cz
 

Výdejní místo je pro Vás otevřeno každý čtvrtek od 12 - 18hod na adrese Markušova 1637/12, Praze 4, kde je možné si vyzvednout zboží na základě vytvořené objednávky.
 

 

Filtrování Zobrazit filtr parametrů a značek | Filtrování Zrušit filtrování

Produktů na stránce:

Řadit dle:

Zobrazeno záznamů 1 - 9 z celkem 38

Způsob zobrazení:

Zyxel SBG3300, Annex B VDSL2 /ADSL2+/GE multiple mode VPN gateway, 4GE LAN, 2 USB 2.0, 802.11n 2x2 300Mbps, 20 concurrent VPN

Zyxel SBG3300, Annex B VDSL2 /ADSL2+/GE multiple mode VPN gateway, 4GE LAN, 2 USB 2.0, 802.11n 2x2 300Mbps, 20 concurrent VPN

Kód: 409602
PN výrobce: SBG3300-NB00-EU01V1F
Výrobce: ZyXEL

Skladem

5 239,00 Kč4 329,75 Kč bez DPH

Cisco RV042G Gigabit VPN 4-Port Router Dual WAN

Cisco RV042G Gigabit VPN 4-Port Router Dual WAN

Kód: 308327
PN výrobce: RV042G-K9-EU
Výrobce: Cisco

Poslední kusy na skladě

3 396,00 Kč2 806,61 Kč bez DPH

Zyxel Education Centre Voucher

Zyxel Education Centre Voucher

Kód: 409263
PN výrobce: 20-001-000002
Výrobce: ZyXEL

Poslední kusy na skladě

6 336,00 Kč5 236,36 Kč bez DPH

Zyxel SFP10G-SR, 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector

Zyxel SFP10G-SR, 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector

Kód: 409569
PN výrobce: SFP10G-SR-ZZ0101F
Výrobce: ZyXEL

Poslední kusy na skladě

4 880,00 Kč4 033,06 Kč bez DPH

Netgear Prosafe VPN Firewall (up to 5 VPN tunnels) with 8 port 10/100/1000Mbps Switch

Netgear Prosafe VPN Firewall (up to 5 VPN tunnels) with 8 port 10/100/1000Mbps Switch

Kód: S402238
PN výrobce: FVS318G-100EUS
Výrobce: Netgear

Poslední kusy na skladě

4 240,00 Kč3 504,13 Kč bez DPH

Zyxel ZyWALL 110, Ultraspeed VPN Firewall, 100x VPN (IPSec/L2TP), up to 150 SSL VPN (25 included), 6x 1Gbps (2x WAN, 4x

Zyxel ZyWALL 110, Ultraspeed VPN Firewall, 100x VPN (IPSec/L2TP), up to 150 SSL VPN (25 included),  6x 1Gbps (2x WAN, 4x

Kód: 409606
PN výrobce: ZYWALL110-EU0101F
Výrobce: ZyXEL

Poslední kusy na skladě

15 709,00 Kč12 982,64 Kč bez DPH

Zyxel ZyWALL 310, Ultraspeed VPN Firewall, 200x VPN (IPSec/L2TP), up to 150 SSL VPN (50 included), 8x 1Gbps (WAN/LAN/DMZ), 2x USB

Zyxel ZyWALL 310, Ultraspeed VPN Firewall, 200x VPN (IPSec/L2TP), up to 150 SSL VPN (50 included),  8x 1Gbps (WAN/LAN/DMZ), 2x USB

Kód: 409607
PN výrobce: ZYWALL310-EU0101F
Výrobce: ZyXEL

Poslední kusy na skladě

22 192,00 Kč18 340,50 Kč bez DPH

VC-231, ETH. VDSL2 KONVERTOR, 100MBIT, MASTER/SLAVE, RJ-11

VC-231, ETH. VDSL2 KONVERTOR, 100MBIT, MASTER/SLAVE, RJ-11

Kód: 256771
PN výrobce: VC-231
Výrobce: Digitus

Poslední kusy na skladě

2 460,00 Kč2 033,06 Kč bez DPH

ISW-801T, 8X 10/100, DIN,IP30, ROZŠÍŘENÝ TEPLOTNÍ ROZSAH -40~75 ST.C

ISW-801T, 8X 10/100, DIN,IP30, ROZŠÍŘENÝ TEPLOTNÍ ROZSAH -40~75 ST.C

Kód: 256796
PN výrobce: ISW-801T
Výrobce: Digitus

Poslední kusy na skladě

2 364,00 Kč1 953,72 Kč bez DPH

Provozovatel webu, Karel Frič - Netrade, se sídlem Markušova 1637/12, IČ: 68803311, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím