Zasílání novinek na e-mail

V případě přihlášení (odhlášení) newsletteru zadejte Váš e-mail.

Kontakt

Karel Frič - Netrade
Markušova 1637/12
149 00 Praha 4
 

tel.: +(420) 222 361 170
mobil: +(420) 774 834 860
e-mail: info@netrade.cz
 

Výdejní místo je pro Vás otevřeno každý čtvrtek od 12 - 18hod na adrese Markušova 1637/12, Praze 4, kde je možné si vyzvednout zboží na základě vytvořené objednávky.
 

 

Filtrování Zobrazit filtr parametrů a značek | Filtrování Zrušit filtrování

Produktů na stránce:

Řadit dle:

Zobrazeno záznamů 1 - 3 z celkem 3

Způsob zobrazení:

Zyxel SFP10G-SR, 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector

Zyxel SFP10G-SR, 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector

Kód: 409569
PN výrobce: SFP10G-SR-ZZ0101F
Výrobce: ZyXEL

Poslední kusy na skladě

4 417,00 Kč3 650,41 Kč bez DPH

ZyXEL ZyWALL IPSec VPN Client 1Pack, GreenBow, W2K, XP32bit, Vista 32/64bit, Windows Server 2003 32bit, 2008 32/64bit, W

ZyXEL ZyWALL IPSec VPN Client 1Pack, GreenBow, W2K, XP32bit, Vista 32/64bit, Windows Server 2003 32bit, 2008 32/64bit, W

Kód: 409410
PN výrobce: 91-996-038001B
Výrobce: ZyXEL

Poslední kusy na skladě

1 576,00 Kč1 302,48 Kč bez DPH

iCard 1-year Antivir Kaspersky for ZyWALL USG 100

iCard 1-year Antivir Kaspersky for ZyWALL USG 100

Kód: 409240
PN výrobce: 91-995-152001B
Výrobce: ZyXEL

Poslední kusy na skladě

3 222,00 Kč2 662,81 Kč bez DPH

Provozovatel webu, Karel Frič - Netrade, se sídlem Markušova 1637/12, IČ: 68803311, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím