Zasílání novinek na e-mail

V případě přihlášení (odhlášení) newsletteru zadejte Váš e-mail.

Kontakt

Karel Frič - Netrade
Markušova 1637/12
149 00 Praha 4
 

tel.: +(420) 222 361 170
mobil: +(420) 774 834 860
e-mail: info@netrade.cz
 

Omezený provoz výdejního místa na adrese Markušova 1637/12, Praze 4, kde je možné si vyzvednout zboží na základě vytvořené objednávky s osobním odběrem.

Nyní pouze za předpokladu, že je objednávka předem uhrazena a domluvený termín vyzvednutí s naším pracovníkem.
 

 

Filtrování Zobrazit filtr parametrů a značek | Filtrování Zrušit filtrování

Produktů na stránce:

Řadit dle:

Zobrazeno záznamů 1 - 9 z celkem 313

Způsob zobrazení:

D-Link DES-108/E 8-port 10/100 Metal Housing Unmanaged Desktop Switch

D-Link DES-108/E 8-port 10/100 Metal Housing Unmanaged Desktop Switch

Kód: 474499
PN výrobce: DES-108/E
Výrobce: D-Link

Skladem

486,00 Kč401,65 Kč bez DPH

D-Link GO-SW-5G/E 5-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH

D-Link GO-SW-5G/E 5-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH

Kód: 474596
PN výrobce: GO-SW-5G/E
Výrobce: D-Link

Skladem

315,00 Kč260,33 Kč bez DPH

Netgear 5 Port Gigabit Switch (plastic case)

Speciální nabídka

Netgear 5 Port Gigabit Switch (plastic case)

Kód: 402556
PN výrobce: GS205-100PES
Výrobce: Netgear

Skladem

460,00 Kč380,17 Kč bez DPH

D-Link DGS-1210-24 Smart switch, 24x GbE, 4x RJ45/SFP, fanless

Speciální nabídka

D-Link DGS-1210-24 Smart switch, 24x GbE, 4x RJ45/SFP, fanless

Kód: 474476
PN výrobce: DGS-1210-24
Výrobce: D-Link

Skladem

3 102,00 Kč2 563,64 Kč bez DPH

Netgear 8x 10/100/1000 Ethernet Switch

Speciální nabídka

Netgear 8x 10/100/1000 Ethernet Switch

Kód: 402061
PN výrobce: GS108GE
Výrobce: Netgear

Skladem

842,00 Kč695,87 Kč bez DPH

D-Link DGS-1210-52 L2/L3 Smart+ switch, 48x GbE, 4x RJ45/SFP, fanless

Speciální nabídka

D-Link DGS-1210-52 L2/L3 Smart+ switch, 48x GbE, 4x RJ45/SFP, fanless

Kód: 474565
PN výrobce: DGS-1210-52
Výrobce: D-Link

Skladem

7 972,00 Kč6 588,43 Kč bez DPH

SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data

SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data

Kód: 409315
PN výrobce: 91-010-204001B
Výrobce: ZyXEL

Skladem

2 576,00 Kč2 128,93 Kč bez DPH

D-Link DGS-1016D/E 16-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ether. Switch

Speciální nabídka

D-Link DGS-1016D/E 16-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ether. Switch

Kód: 474044
PN výrobce: DGS-1016D/E
Výrobce: D-Link

Skladem

1 783,00 Kč1 473,55 Kč bez DPH

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, LC HP kompatibilni

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, LC HP kompatibilni

Kód: 350175
PN výrobce: J4859C_OEM
Výrobce: HP

Skladem

249,00 Kč205,79 Kč bez DPH

Provozovatel webu, Karel Frič - Netrade, se sídlem Markušova 1637/12, IČ: 68803311, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím