Zasílání novinek na e-mail

V případě přihlášení (odhlášení) newsletteru zadejte Váš e-mail.

Kontakt

Karel Frič - Netrade
Markušova 1637/12
149 00 Praha 4
 

tel.: +(420) 222 361 170
mobil: +(420) 774 834 860
e-mail: info@netrade.cz
 

Výdejní místo je pro Vás otevřeno každý čtvrtek od 12 - 18hod na adrese Markušova 1637/12, Praze 4, kde je možné si vyzvednout zboží na základě vytvořené objednávky.
 

 

Filtrování Zobrazit filtr parametrů a značek | Filtrování Zrušit filtrování

Produktů na stránce:

Řadit dle:

Zobrazeno záznamů 1 - 12 z celkem 287

Způsob zobrazení:

D-Link DGS-1210-16 Smart switch, 16x GbE, 4x RJ45/SFP, fanless

D-Link DGS-1210-16 Smart switch, 16x GbE, 4x RJ45/SFP, fanless

Kód: 474475
PN výrobce: DGS-1210-16
Výrobce: D-Link

Skladem

2 861,00 Kč2 364,46 Kč bez DPH

D-Link DES-108/E 8-port 10/100 Metal Housing Unmanaged Desktop Switch

D-Link DES-108/E 8-port 10/100 Metal Housing Unmanaged Desktop Switch

Kód: 474499
PN výrobce: DES-108
Výrobce: D-Link

Skladem

396,00 Kč327,27 Kč bez DPH

D-Link GO-SW-5G/E 5-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH

D-Link GO-SW-5G/E 5-Port GIGABIT EASY DESKTOP SWITCH

Kód: 474596
PN výrobce: GO-SW-5G/E
Výrobce: D-Link

Skladem

351,00 Kč290,08 Kč bez DPH

Linksys SE2800 8-Port Gigabit Ethernet Switch, QoS

Linksys SE2800 8-Port Gigabit Ethernet Switch, QoS

Kód: 308225
PN výrobce: SE2800-EU
Výrobce: Cisco

Skladem

855,00 Kč706,61 Kč bez DPH

Netgear 8x 10/100/1000 Ethernet Switch

Netgear 8x 10/100/1000 Ethernet Switch

Kód: 402061
PN výrobce: GS108GE
Výrobce: Netgear

Skladem

944,00 Kč780,17 Kč bez DPH

Netgear 16 x 10/100/1000 Ethernet Switch Rack-mountable - JGS516

Netgear 16 x 10/100/1000 Ethernet Switch Rack-mountable - JGS516

Kód: 402196
PN výrobce: JGS516-200EUS
Výrobce: Netgear

Skladem

2 571,00 Kč2 124,79 Kč bez DPH

SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data

SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data

Kód: 409315
PN výrobce: 91-010-204001B
Výrobce: ZyXEL

Skladem

2 041,00 Kč1 686,78 Kč bez DPH

D-Link DGS-1016D/E 16-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ether. Switch

D-Link DGS-1016D/E 16-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ether. Switch

Kód: 474044
PN výrobce: DGS-1016D
Výrobce: D-Link

Skladem

1 619,00 Kč1 338,02 Kč bez DPH

Zyxel GS-108S, 8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports "Middle"), 802.3az

Zyxel GS-108S, 8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port High, 2ports Middle), 802.3az

Kód: 409497
PN výrobce: GS-108S-EU0201F
Výrobce: ZyXEL

Skladem

685,00 Kč566,12 Kč bez DPH

D-Link DGS-105/E 5-port 10/100/1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch

D-Link DGS-105/E 5-port 10/100/1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch

Kód: 474506
PN výrobce: DGS-105/E
Výrobce: D-Link

Skladem

452,00 Kč373,55 Kč bez DPH

D-Link DES-105/E 5-port 10/100 Metal Housing Desktop Unmanaged Switch

D-Link DES-105/E 5-port 10/100 Metal Housing Desktop Unmanaged Switch

Kód: 474496
PN výrobce: DES-105
Výrobce: D-Link

Skladem

332,00 Kč274,38 Kč bez DPH

Netgear 5x 10/100/1000 Ethernet Switch

Netgear 5x 10/100/1000 Ethernet Switch

Kód: 402060
PN výrobce: GS105GE
Výrobce: Netgear

Skladem

739,00 Kč610,74 Kč bez DPH

Provozovatel webu, Karel Frič - Netrade, se sídlem Markušova 1637/12, IČ: 68803311, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím