Zasílání novinek na e-mail

V případě přihlášení (odhlášení) newsletteru zadejte Váš e-mail.

Kontakt

Karel Frič - Netrade
Markušova 1637/12
149 00 Praha 4
 

tel.: +(420) 222 361 170
mobil: +(420) 774 834 860
e-mail: info@netrade.cz
 

Výdejní místo je pro Vás otevřeno každý čtvrtek od 12 - 18hod na adrese Markušova 1637/12, Praze 4, kde je možné si vyzvednout zboží na základě vytvořené objednávky.
 

 

Filtrování Zobrazit filtr parametrů a značek | Filtrování Zrušit filtrování

Produktů na stránce:

Řadit dle:

Zobrazeno záznamů 1 - 12 z celkem 25

Způsob zobrazení:

Zyxel DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 1 meter

Zyxel DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 1 meter

Kód: 409603
PN výrobce: DAC10G-1M-ZZ0101F
Výrobce: ZyXEL

Skladem

2 082,00 Kč1 720,66 Kč bez DPH

MikroTik S-31DLC20D, SingleMode SFP modul 1.25G (20km)

MikroTik S-31DLC20D, SingleMode SFP modul 1.25G (20km)

Kód: 455208
PN výrobce: S-31DLC20D
Výrobce: MikroTik

Poslední kusy na skladě

494,00 Kč408,26 Kč bez DPH

Zyxel SFP LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km

Zyxel SFP LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km

Kód: 409309
PN výrobce: 91-010-203001B
Výrobce: ZyXEL

Poslední kusy na skladě

2 717,00 Kč2 245,45 Kč bez DPH

DIGITUS 1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm

DIGITUS 1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm

Kód: 307226
PN výrobce: DN-81003
Výrobce: Digitus

Poslední kusy na skladě

599,00 Kč495,04 Kč bez DPH

Zyxel RPS600-HP, redundant power supply for 3700 PoE switches

Zyxel RPS600-HP, redundant power supply for 3700 PoE switches

Kód: 409583
PN výrobce: RPS600-HP-ZZ0101F
Výrobce: ZyXEL

Poslední kusy na skladě

8 207,00 Kč6 782,64 Kč bez DPH

Zyxel SFP10G-SR, 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector

Zyxel SFP10G-SR, 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector

Kód: 409569
PN výrobce: SFP10G-SR-ZZ0101F
Výrobce: ZyXEL

Poslední kusy na skladě

4 417,00 Kč3 650,41 Kč bez DPH

Cisco MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco MGBLH1 Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver

Kód: 308355
PN výrobce: MGBLH1
Výrobce: Cisco

Poslední kusy na skladě

4 277,00 Kč3 534,71 Kč bez DPH

SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data

SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data

Kód: 409315
PN výrobce: 91-010-204001B
Výrobce: ZyXEL

Poslední kusy na skladě

1 985,00 Kč1 640,50 Kč bez DPH

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, LC HP kompatibilni

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, LC HP kompatibilni

Kód: 350175
PN výrobce: 2575121
Výrobce: HP

Poslední kusy na skladě

335,00 Kč276,86 Kč bez DPH

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, LC

Fotografie

Kód: 350189
PN výrobce: SPM-7100HPA
Výrobce: HP

Poslední kusy na skladě

335,00 Kč276,86 Kč bez DPH

MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)

MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)

Kód: 455227
PN výrobce: S-3553LC20D
Výrobce: MikroTik

Poslední kusy na skladě

1 552,00 Kč1 282,64 Kč bez DPH

Dell Networking Tandem Switch Tray holds 2x of X1018X1018PX1026X1026PX4012 in one rack U Customer Kit

Dell Networking Tandem Switch Tray holds 2x of X1018X1018PX1026X1026PX4012 in one rack U Customer Kit

Kód: 173836
PN výrobce: 770-BBNQ
Výrobce: DELL

Poslední kusy na skladě

3 982,00 Kč3 290,91 Kč bez DPH

Provozovatel webu, Karel Frič - Netrade, se sídlem Markušova 1637/12, IČ: 68803311, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím