Zasílání novinek na e-mail

V případě přihlášení (odhlášení) newsletteru zadejte Váš e-mail.

Kontakt

Karel Frič - Netrade
Markušova 1637/12
149 00 Praha 4
 

tel.: +(420) 222 361 170
mobil: +(420) 774 834 860
e-mail: info@netrade.cz
 

Výdejní místo je pro Vás otevřeno každý čtvrtek od 12 - 18hod na adrese Markušova 1637/12, Praze 4, kde je možné si vyzvednout zboží na základě vytvořené objednávky.
 

 

Filtrování Zobrazit filtr parametrů a značek | Filtrování Zrušit filtrování

Produktů na stránce:

Řadit dle:

Zobrazeno záznamů 1 - 12 z celkem 35

Způsob zobrazení:

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, LC

Fotografie

Kód: 350189
PN výrobce: SPM-7100HPA
Výrobce: HP

Skladem

335,00 Kč276,86 Kč bez DPH

MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

Kód: 455406
PN výrobce: ML-S85D-05
Výrobce: MikroTik

Skladem

247,00 Kč204,13 Kč bez DPH

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

Kód: 455407
PN výrobce: ML-S31D-20
Výrobce: MikroTik

Skladem

289,00 Kč238,84 Kč bez DPH

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

Kód: 455408
PN výrobce: ML-S5531-20
Výrobce: MikroTik

Skladem

337,00 Kč278,51 Kč bez DPH

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM, SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

Kód: 455409
PN výrobce: ML-S3155-20
Výrobce: MikroTik

Skladem

289,00 Kč238,84 Kč bez DPH

MaxLink 10G SFP+ optický modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 10G SFP+ optický modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

Kód: 455411
PN výrobce: ML-S+31D-10
Výrobce: MikroTik

Skladem

983,00 Kč812,40 Kč bez DPH

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 3m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 3m

Kód: 455513
PN výrobce: ML-DACS+3
Výrobce: oem

Skladem

532,00 Kč439,67 Kč bez DPH

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 2m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 2m

Kód: 455512
PN výrobce: ML-DACS+2
Výrobce: oem

Skladem

476,00 Kč393,39 Kč bez DPH

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 1m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 1m

Kód: 455558
PN výrobce: ML-DACS+1
Výrobce: oem

Skladem

420,00 Kč347,11 Kč bez DPH

Zyxel DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 1 meter

Zyxel DAC10G-1M, 10G (SFP+) direct attach cable 1 meter

Kód: 409603
PN výrobce: DAC10G-1M-ZZ0101F
Výrobce: ZyXEL

Poslední kusy na skladě

2 109,00 Kč1 742,98 Kč bez DPH

DIGITUS 1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm

DIGITUS 1.25 Gbps BiDi WDM SFP Module, Up to 20km, Singlemode, LC Simplex Connector 1000Base-LX, Tx1310nm/Rx1550nm

Kód: 307226
PN výrobce: DN-81003
Výrobce: Digitus

Poslední kusy na skladě

504,00 Kč416,53 Kč bez DPH

Zyxel RPS600-HP, redundant power supply for 3700 PoE switches

Zyxel RPS600-HP, redundant power supply for 3700 PoE switches

Kód: 409583
PN výrobce: RPS600-HP-ZZ0101F
Výrobce: ZyXEL

Poslední kusy na skladě

8 314,00 Kč6 871,07 Kč bez DPH

Provozovatel webu, Karel Frič - Netrade, se sídlem Markušova 1637/12, IČ: 68803311, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím