Zasílání novinek na e-mail

V případě přihlášení (odhlášení) newsletteru zadejte Váš e-mail.

Kontakt

Karel Frič - Netrade
Markušova 1637/12
149 00 Praha 4
 

tel.: +(420) 222 361 170
mobil: +(420) 774 834 860
e-mail: info@netrade.cz
 

Omezený provoz výdejního místa na adrese Markušova 1637/12, Praze 4, kde je možné si vyzvednout zboží na základě vytvořené objednávky s osobním odběrem.

Nyní pouze za předpokladu, že je objednávka předem uhrazena a domluvený termín vyzvednutí s naším pracovníkem.
 

 

Filtrování Zobrazit filtr parametrů a značek | Filtrování Zrušit filtrování

Produktů na stránce:

Řadit dle:

Zobrazeno záznamů 1 - 9 z celkem 51

Způsob zobrazení:

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, LC HP kompatibilni

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, LC HP kompatibilni

Kód: 350175
PN výrobce: 2575121
Výrobce: HP

Skladem

249,00 Kč205,79 Kč bez DPH

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, LC

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, LC

Kód: 350189
PN výrobce: SPM-7100HPA
Výrobce: HP

Skladem

239,00 Kč197,52 Kč bez DPH

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

Kód: 455407
PN výrobce: ML-S31D-20
Výrobce: MikroTik

Skladem

213,00 Kč176,03 Kč bez DPH

MaxLink 10G SFP+ optický modul, MM, 850nm, 300m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 10G SFP+ optický modul, MM, 850nm, 300m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

Kód: 455410
PN výrobce: ML-S+85D-03
Výrobce: MikroTik

Skladem

320,00 Kč264,46 Kč bez DPH

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 3km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 3km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

Kód: 455608
PN výrobce: ML-S31D-3
Výrobce: oem

Skladem

199,00 Kč164,46 Kč bez DPH

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 0,2m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 0,2m

Kód: 455610
PN výrobce: ML-DACS+02
Výrobce: oem

Skladem

256,00 Kč211,57 Kč bez DPH

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 3m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 3m

Kód: 455513
PN výrobce: ML-DACS+3
Výrobce: oem

Skladem

441,00 Kč364,46 Kč bez DPH

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 2m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 2m

Kód: 455512
PN výrobce: ML-DACS+2
Výrobce: oem

Skladem

335,00 Kč276,86 Kč bez DPH

MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

Kód: 455406
PN výrobce: ML-S85D-05
Výrobce: oem

Skladem

203,00 Kč167,77 Kč bez DPH

Provozovatel webu, Karel Frič - Netrade, se sídlem Markušova 1637/12, IČ: 68803311, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím