Zasílání novinek na e-mail

V případě přihlášení (odhlášení) newsletteru zadejte Váš e-mail.

Kontakt

Karel Frič - Netrade
Markušova 1637/12
149 00 Praha 4
 

tel.: +(420) 222 361 170
mobil: +(420) 774 834 860
e-mail: info@netrade.cz
 

Výdejní místo je pro Vás otevřeno každý čtvrtek od 12 - 18hod na adrese Markušova 1637/12, Praze 4, kde je možné si vyzvednout zboží na základě vytvořené objednávky.
 

 

Filtrování Zobrazit filtr parametrů a značek | Filtrování Zrušit filtrování

Produktů na stránce:

Řadit dle:

Zobrazeno záznamů 1 - 9 z celkem 53

Způsob zobrazení:

MikroTik S-31DLC20D, SingleMode SFP modul 1.25G (20km)

MikroTik S-31DLC20D, SingleMode SFP modul 1.25G (20km)

Kód: 455208
PN výrobce: S-31DLC20D
Výrobce: MikroTik

Skladem

610,00 Kč504,13 Kč bez DPH

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, LC HP kompatibilni

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, LC HP kompatibilni

Kód: 350175
PN výrobce: 2575121
Výrobce: HP

Skladem

280,00 Kč231,40 Kč bez DPH

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, LC

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, LC

Kód: 350189
PN výrobce: SPM-7100HPA
Výrobce: HP

Skladem

255,00 Kč210,74 Kč bez DPH

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

Kód: 455407
PN výrobce: ML-S31D-20
Výrobce: MikroTik

Skladem

239,00 Kč197,52 Kč bez DPH

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 3m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 3m

Kód: 455513
PN výrobce: ML-DACS+3
Výrobce: oem

Skladem

476,00 Kč393,39 Kč bez DPH

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 2m

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, cisco comp., 2m

Kód: 455512
PN výrobce: ML-DACS+2
Výrobce: oem

Skladem

328,00 Kč271,07 Kč bez DPH

MikroTik RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G Metalický modul

MikroTik RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G Metalický modul

Kód: 455540
PN výrobce: S+RJ10
Výrobce: MikroTik

Skladem

1 635,00 Kč1 351,24 Kč bez DPH

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 3km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 3km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

Kód: 455608
PN výrobce: ML-S31D-3
Výrobce: oem

Skladem

243,00 Kč200,83 Kč bez DPH

Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Copper Twinax Direct Attach Cable 1 MeterCusKit

Dell Networking Cable SFP+ to SFP+ 10GbE Copper Twinax Direct Attach Cable 1 MeterCusKit

Kód: 173948
PN výrobce: 470-AAVH
Výrobce: DELL

Skladem

441,00 Kč364,46 Kč bez DPH

Provozovatel webu, Karel Frič - Netrade, se sídlem Markušova 1637/12, IČ: 68803311, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím