Filtrování Zobrazit filtr parametrů a značek | Filtrování Zrušit filtrování

Produktů na stránce:

Řadit dle:

Zobrazeno záznamů 1 - 9 z celkem 35

Způsob zobrazení:

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 09/125 2m G657A

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 09/125 2m G657A

Kód: 433017
PN výrobce: 1031
Výrobce: Opticord

Skladem

140,00 Kč115,70 Kč bez DPH

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 09/125 3m G657A

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 09/125 3m G657A

Kód: 433018
PN výrobce: 1032
Výrobce: Opticord

Skladem

139,00 Kč114,88 Kč bez DPH

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 50/125 3m

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 50/125 3m

Kód: 433048
PN výrobce: 1132
Výrobce: Opticord

Skladem

188,00 Kč155,37 Kč bez DPH

OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 09/125 3m simplex

Fotografie

Kód: 433672
PN výrobce: 10321
Výrobce: Opticord

Skladem

87,00 Kč71,90 Kč bez DPH

OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 20m OM4 duplex

OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 20m OM4 duplex

Kód: 433531
PN výrobce: 0937
Výrobce: Opticord

Skladem

569,00 Kč470,25 Kč bez DPH

OPTIX LC-LC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 1m bílý simplex

OPTIX LC-LC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 1m bílý simplex

Kód: 433543
PN výrobce: 0660
Výrobce: Opticord

Skladem

65,00 Kč53,72 Kč bez DPH

DIGITUS FO super slim patch cord, 1.2 mm, duplex LC to LC, SM OS2 09/125 µ, 1 m Length 1m

DIGITUS FO super slim patch cord, 1.2 mm, duplex LC to LC, SM OS2 09/125 µ, 1 m Length 1m

Kód: 493408
PN výrobce: DK-HD2933-01
Výrobce: Digitus

Skladem

116,00 Kč95,87 Kč bez DPH

DIGITUS Professional Fiber Optic Multimode Patch Cord, LC / LC

DIGITUS Professional Fiber Optic Multimode Patch Cord, LC / LC

Kód: 493388
PN výrobce: DK-2533-05-5
Výrobce: Digitus

Skladem

215,00 Kč177,69 Kč bez DPH

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 10m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode OM4 - 50/125 µ, Duplex Length 10m

Kód: 307304
PN výrobce: DK-2533-10-4
Výrobce: Digitus

Skladem

283,00 Kč233,88 Kč bez DPH

Nastavení CookiesNastavení Cookies
Cookies

Naše webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají s jejich vylepšováním. Abychom cookies mohli používat, musíte nám to povolit. Kliknutím na tlačítko "OK, souhlasím" udělujete tento souhlas.

Nastavení OK, souhlasím

Souhlas můžete odmítnout zde.

×
Nastavení souborů cookies

Cookies jsou malé soubory, které webové stránky (i ty naše) ukládají ve Vašem webovém prohlížeči. Obsahy těchto souborů jsou vyměňovány mezi Vaším prohlížečem a našimi servery, případně se servery našich partnerů. Některé cookies potřebujeme, abychom webová stránka mohla správně fungovat, některé potřebujeme k marketingové a statistické analytice. Zde si můžete nastavit, které cookies budeme moci používat.

Nezbytné cookies
Nezbytné cookies
Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.
Ovlivňuje funkce:
  • Konfigurační cookies
Analytické cookies
Vypnuto Zapnuto
Analytické cookies
Analytické cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a našich reklamních kampaní. Jejich pomocí určujeme počet návštěv a zdroje návštěv našich internetových stránek. Data získaná pomocí těchto cookies zpracováváme souhrnně, bez použití identifikátorů, které ukazují na konkrétní uživatelé našeho webu. Pokud vypnete používání analytických cookies ve vztahu k Vaší návštěvě, ztrácíme možnost analýzy výkonu a optimalizace našich opatření.
Ovlivňuje funkce:
  • Google Analytics - analytická návštěvnost
Personalizované cookies
Vypnuto Zapnuto
Personalizované cookies
Používáme rovněž soubory cookie a další technologie, abychom přizpůsobili náš obchod potřebám a zájmům našich zákazníků a připravili tak pro Vás výjimečné nákupní zkušenosti. Díky použití personalizovaných souborů cookie se můžeme vyvarovat vysvětlování nežádoucích informací, jako jsou neodpovídající doporučení výrobků nebo neužitečné mimořádné nabídky. Navíc nám používání personalizovaných souborů cookie umožňuje nabízet Vám dodatečné funkce, jako například doporučení výrobků přizpůsobených Vašim potřebám. 
Marketingové cookies
Vypnuto Zapnuto
Marketingové cookies
Marketingové (reklamní) cookies používáme my nebo naši partneři, abychom Vám mohli zobrazit vhodné obsahy nebo reklamy jak na našich stránkách, tak na stránkách třetích subjektů. Díky tomu můžeme vytvářet profily založené na Vašich zájmech, tak zvané pseudonymizované profily. Na základě těchto informací není zpravidla možná bezprostřední identifikace Vaší osoby, protože jsou používány pouze pseudonymizované údaje. Pokud nevyjádříte souhlas, nebudete příjemcem obsahů a reklam přizpůsobených Vašim zájmům.
Ovlivňuje funkce:
  • Google Ads