Zasílání novinek na e-mail

V případě přihlášení (odhlášení) newsletteru zadejte Váš e-mail.

Kontakt

Karel Frič - Netrade
Markušova 1637/12
149 00 Praha 4
 

tel.: +(420) 222 361 170
mobil: +(420) 774 834 860
e-mail: info@netrade.cz
 

Omezený provoz výdejního místa na adrese Markušova 1637/12, Praze 4, kde je možné si vyzvednout zboží na základě vytvořené objednávky s osobním odběrem.

Nyní pouze za předpokladu, že je objednávka předem uhrazena a domluvený termín vyzvednutí s naším pracovníkem.
 

 

Filtrování Zobrazit filtr parametrů a značek | Filtrování Zrušit filtrování

Produktů na stránce:

Řadit dle:

Zobrazeno záznamů 1 - 9 z celkem 15

Způsob zobrazení:

OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 2m G657A

OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 09/125 2m G657A

Kód: 433027
PN výrobce: 1051
Výrobce: Opticord

Skladem

132,00 Kč109,09 Kč bez DPH

OPTIX SC/APC-LC optický patch cord 09/125 1m

OPTIX SC/APC-LC optický patch cord 09/125 1m

Kód: 433444
PN výrobce: 1454
Výrobce: Opticord

Skladem

118,00 Kč97,52 Kč bez DPH

Opticord LC-SC 50/125µ 3m

Opticord LC-SC 50/125µ 3m

Kód: 433058
PN výrobce: 1152
Výrobce: Opticord

Poslední kusy na skladě

159,00 Kč131,40 Kč bez DPH

OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 62,5/125 1m

OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 62,5/125 1m

Kód: 433086
PN výrobce: 1250
Výrobce: Opticord

Poslední kusy na skladě

94,00 Kč77,69 Kč bez DPH

OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 62,5/125 2m

OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 62,5/125 2m

Kód: 433087
PN výrobce: 1251
Výrobce: Opticord

Poslední kusy na skladě

201,00 Kč166,12 Kč bez DPH

OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 50/125 2m

OPTIX LC/UPC-SC/UPC Optický patch cord 50/125 2m

Kód: 433057
PN výrobce: 1151
Výrobce: Opticord

Poslední kusy na skladě

148,00 Kč122,31 Kč bez DPH

OPTIX SC/APC-LC/APC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 1m bílý simplex

OPTIX SC/APC-LC/APC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 1m bílý simplex

Kód: 433603
PN výrobce: 0681
Výrobce: Opticord

Poslední kusy na skladě

62,00 Kč51,24 Kč bez DPH

OPTIX SC/APC-LC/APC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 10m bílý simplex

OPTIX SC/APC-LC/APC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 10m bílý simplex

Kód: 433608
PN výrobce: 0686
Výrobce: Opticord

Poslední kusy na skladě

152,00 Kč125,62 Kč bez DPH

OPTIX SC/APC-LC/APC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 2m bílý simplex

OPTIX SC/APC-LC/APC FLEXI optický patch cord G.657B3 2mm 2m bílý simplex

Kód: 433604
PN výrobce: 0682
Výrobce: Opticord

Poslední kusy na skladě

61,00 Kč50,41 Kč bez DPH

Provozovatel webu, Karel Frič - Netrade, se sídlem Markušova 1637/12, IČ: 68803311, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím