Zasílání novinek na e-mail

V případě přihlášení (odhlášení) newsletteru zadejte Váš e-mail.

Kontakt

Karel Frič - Netrade
Markušova 1637/12
149 00 Praha 4
 

tel.: +(420) 222 361 170
mobil: +(420) 774 834 860
e-mail: info@netrade.cz
 

Omezený provoz výdejního místa na adrese Markušova 1637/12, Praze 4, kde je možné si vyzvednout zboží na základě vytvořené objednávky s osobním odběrem.

Nyní pouze za předpokladu, že je objednávka předem uhrazena a domluvený termín vyzvednutí s naším pracovníkem.
 

 

Filtrování Zobrazit filtr parametrů a značek | Filtrování Zrušit filtrování

Produktů na stránce:

Řadit dle:

Zobrazeno záznamů 1 - 8 z celkem 8

Způsob zobrazení:

TP-Link TL-FC311B-20 Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 20km

TP-Link TL-FC311B-20 Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 20km

Kód: 452344
PN výrobce: TL-FC311B-20
Výrobce: TP-LINK

Poslední kusy na skladě

437,00 Kč361,16 Kč bez DPH

DIGITUS 54 mm (10 ") 6U nástěnná skříňka 330x312x300 mm, barva černá (RAL 9005)

DIGITUS 54 mm (10 ) 6U nástěnná skříňka 330x312x300 mm, barva černá (RAL 9005)

Kód: 238165
PN výrobce: DN-10-06U-B
Výrobce: Digitus

Poslední kusy na skladě

1 684,00 Kč1 391,74 Kč bez DPH

Netgear 1000BASE-T COPPER SFP GBIC

Netgear 1000BASE-T COPPER SFP GBIC

Kód: 403570
PN výrobce: AGM734-10000S
Výrobce: Netgear

Poslední kusy na skladě

3 742,00 Kč3 092,56 Kč bez DPH

Solarix Vyvazovací háček D1 40x40mm, VH-D1-44

Solarix Vyvazovací háček D1 40x40mm, VH-D1-44

Kód: 912340
PN výrobce: 86033020
Výrobce: Solarix

Poslední kusy na skladě

37,00 Kč30,58 Kč bez DPH

DIGITUS Nabíjecí stolní skříň, 10 nabíjecích základen pro tablety, černá 345 x 360 x 370 mm, vč. USB, ventilátor

Novinka

DIGITUS Nabíjecí stolní skříň, 10 nabíjecích základen pro tablety, černá 345 x 360 x 370 mm, vč. USB, ventilátor

Kód: 449821
PN výrobce: DN-45001
Výrobce: Digitus

Poslední kusy na skladě

11 398,00 Kč9 419,83 Kč bez DPH

Netgear AX5400 WIFI 6 ROUTER

Netgear AX5400 WIFI 6 ROUTER

Kód: 403656
PN výrobce: RAX50-100EUS
Výrobce: Netgear

Poslední kusy na skladě

7 516,00 Kč6 211,57 Kč bez DPH

OCRACK El.rozvaděč 400x300x210 mm OC1034.90 IP66

OCRACK El.rozvaděč 400x300x210 mm OC1034.90 IP66

Kód: 433436
PN výrobce: 9003
Výrobce: Opticord

Poslední kusy na skladě

1 564,00 Kč1 292,56 Kč bez DPH

DIGITUS Svítidlo LED, se spínačem pro automatický režim dveří nebo pohybu (senzor), včetně napájecího adaptéru

DIGITUS Svítidlo LED, se spínačem pro automatický režim dveří nebo pohybu (senzor), včetně napájecího adaptéru

Kód: 332448
PN výrobce: DN-19 LIGHT-3
Výrobce: Digitus

Poslední kusy na skladě

852,00 Kč704,13 Kč bez DPH

Provozovatel webu, Karel Frič - Netrade, se sídlem Markušova 1637/12, IČ: 68803311, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím