Zasílání novinek na e-mail

V případě přihlášení (odhlášení) newsletteru zadejte Váš e-mail.

Kontakt

Karel Frič - Netrade
Markušova 1637/12
149 00 Praha 4
 

tel.: +(420) 222 361 170
mobil: +(420) 774 834 860
e-mail: info@netrade.cz
 

Omezený provoz výdejního místa na adrese Markušova 1637/12, Praze 4, kde je možné si vyzvednout zboží na základě vytvořené objednávky s osobním odběrem.

Nyní pouze za předpokladu, že je objednávka předem uhrazena a domluvený termín vyzvednutí s naším pracovníkem.
 

 

Filtrování Zobrazit filtr parametrů a značek | Filtrování Zrušit filtrování

Produktů na stránce:

Řadit dle:

Zobrazeno záznamů 1 - 9 z celkem 64

Způsob zobrazení:

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, LC HP kompatibilni

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-LX, SM, LC HP kompatibilni

Kód: 350175
PN výrobce: J4859C_OEM
Výrobce: HP

Skladem

237,00 Kč195,87 Kč bez DPH

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, LC

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, LC

Kód: 350189
PN výrobce: J4858C_OEM
Výrobce: HP

Skladem

233,00 Kč192,56 Kč bez DPH

MikroTik SFP 10/100/1000M metalický modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbps

MikroTik SFP 10/100/1000M metalický modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbps

Kód: 455226
PN výrobce: S-RJ01
Výrobce: MikroTik

Skladem

641,00 Kč529,75 Kč bez DPH

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

Kód: 455407
PN výrobce: ML-S31D-20
Výrobce: MikroTik

Skladem

195,00 Kč161,16 Kč bez DPH

MaxLink 10G SFP+ optický modul, MM, 850nm, 300m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 10G SFP+ optický modul, MM, 850nm, 300m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

Kód: 455410
PN výrobce: ML-S+85D-03
Výrobce: MikroTik

Skladem

316,00 Kč261,16 Kč bez DPH

Zyxel DAC10G3M, 10G direct attach cable. 3 Meter v2

Zyxel DAC10G3M, 10G direct attach cable. 3 Meter v2

Kód: 447398
PN výrobce: DAC10G-3M-ZZ0103F
Výrobce: ZyXEL

Skladem

4 152,00 Kč3 431,40 Kč bez DPH

TP-Link TL-SM321B-2 - Gigabit SFP modul, WDM, SM, 2km, 1310/1550nm

TP-Link TL-SM321B-2 - Gigabit SFP modul, WDM, SM, 2km, 1310/1550nm

Kód: 449054
PN výrobce: TL-SM321B-2
Výrobce: TP-LINK

Skladem

301,00 Kč248,76 Kč bez DPH

Ubiquiti UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

Ubiquiti UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

Kód: 455435
PN výrobce: UF-MM-10G
Výrobce: MikroTik

Skladem

1 024,00 Kč846,28 Kč bez DPH

Dell Rack Integration:C2G 2m Cat6 Booted Unshielded (UTP) Network PatchCable-Blue 83388

Dell Rack Integration:C2G 2m Cat6 Booted Unshielded (UTP) Network PatchCable-Blue 83388

Kód: 173968
PN výrobce:
Výrobce: DELL

Skladem

44,00 Kč36,36 Kč bez DPH

Provozovatel webu, Karel Frič - Netrade, se sídlem Markušova 1637/12, IČ: 68803311, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím