Kategorie Výrobce
Zasílání novinek na e-mail

V případě přihlášení (odhlášení) newsletteru zadejte Váš e-mail.

Kontakt

Karel Frič - Netrade
Markušova 1637/12
149 00 Praha 4
 

tel.: +(420) 222 361 170
mobil: +(420) 774 834 860
e-mail: info@netrade.cz
 

Výdejní místo je pro Vás otevřeno každý čtvrtek od 12 - 18hod na adrese Markušova 1637/12, Praze 4, kde je možné si vyzvednout zboží na základě vytvořené objednávky.
 

 

Produktů na stránce:

Řadit dle:

Zobrazeno záznamů 1 - 12 z celkem 13

Způsob zobrazení:

System x IBM Ultrium LTO6 2,5/6,25TB data cartridge 1ks

System x IBM Ultrium LTO6 2,5/6,25TB data cartridge 1ks

Kód: 698932
PN výrobce: 00V7590
Výrobce: IBM

Skladem

891,00 Kč736,36 Kč bez DPH

System x IBM Ultrium LTO7 6TB/15TB data cartridge - 1ks

System x IBM Ultrium LTO7 6TB/15TB data cartridge - 1ks

Kód: 898911
PN výrobce: 38L7302
Výrobce: IBM

Skladem

2 251,00 Kč1 860,33 Kč bez DPH

System x IBM Ultrium LTO Universal Cleaning Cartridge - 1ks

System x IBM Ultrium LTO Universal Cleaning Cartridge - 1ks

Kód: 696125
PN výrobce: 35L2086
Výrobce: IBM

Poslední kusy na skladě

1 345,00 Kč1 111,57 Kč bez DPH

System x IBM Ultrium LTO4 800/1600GB data cartridge (46C5359) - 1ks

System x IBM Ultrium LTO4 800/1600GB data cartridge (46C5359) - 1ks

Kód: 696129
PN výrobce: 95P4436
Výrobce: IBM

Poslední kusy na skladě

766,00 Kč633,06 Kč bez DPH

System x 8GB (1x8GB, 1Rx4, 1.5V) PC3-14900 CL13 ECC DDR3 1866MHz LP RDIMM - M4

System x 8GB (1x8GB, 1Rx4, 1.5V) PC3-14900 CL13 ECC DDR3 1866MHz LP RDIMM - M4

Kód: 898219
PN výrobce: 00D5032
Výrobce: IBM

Poslední kusy na skladě

5 957,00 Kč4 923,14 Kč bez DPH

System x 16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.35V) PC3L-12800 CL11 ECC DDR3 1600MHz LP RDIMM - M4/X6

System x 16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.35V) PC3L-12800 CL11 ECC DDR3 1600MHz LP RDIMM - M4/X6

Kód: 898186
PN výrobce: 46W0672
Výrobce: IBM

Poslední kusy na skladě

7 655,00 Kč6 326,45 Kč bez DPH

System x Intel Ethenet I350-T4 ML2 Quad Port GbE Adapter for IBM System x - M5

System x Intel Ethenet I350-T4 ML2 Quad Port GbE Adapter for IBM System x - M5

Kód: 898290
PN výrobce: 00D1998
Výrobce: IBM

Poslední kusy na skladě

9 923,00 Kč8 200,83 Kč bez DPH

System x 550W High Efficiency Platinum AC Power Supply - x3650M5

System x 550W High Efficiency Platinum AC Power Supply - x3650M5

Kód: 898451
PN výrobce: 00FK930
Výrobce: IBM

Poslední kusy na skladě

4 527,00 Kč3 741,32 Kč bez DPH

System x Enterprise 1U Cable Management Arm (CMA) - x3550M5

System x Enterprise 1U Cable Management Arm (CMA) - x3550M5

Kód: 898696
PN výrobce: 00KA607
Výrobce: IBM

Poslední kusy na skladě

774,00 Kč639,67 Kč bez DPH

System x Broadcom NetXtreme II ML2 Dual Port 10GbE SFP+

System x Broadcom NetXtreme II ML2 Dual Port 10GbE SFP+

Kód: 898711
PN výrobce: 00D2028
Výrobce: IBM

Poslední kusy na skladě

9 971,00 Kč8 240,50 Kč bez DPH

System x 750W High Efficiency Platinum AC Power Supply - x3550M5

System x 750W High Efficiency Platinum AC Power Supply - x3550M5

Kód: 898786
PN výrobce: 00KA096
Výrobce: IBM

Poslední kusy na skladě

5 060,00 Kč4 181,82 Kč bez DPH

Lenovo 3m LC-LC OM3 MMF Cable

Lenovo 3m LC-LC OM3 MMF Cable

Kód: 898803
PN výrobce: 00MN505
Výrobce: IBM

Poslední kusy na skladě

393,00 Kč324,79 Kč bez DPH

Provozovatel webu, Karel Frič - Netrade, se sídlem Markušova 1637/12, IČ: 68803311, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím