Kategorie Výrobce
Zasílání novinek na e-mail

V případě přihlášení (odhlášení) newsletteru zadejte Váš e-mail.

Kontakt

Karel Frič - Netrade
Markušova 1637/12
149 00 Praha 4
 

tel.: +(420) 222 361 170
mobil: +(420) 774 834 860
e-mail: info@netrade.cz
 

Výdejní místo je pro Vás otevřeno každý čtvrtek od 12 - 18hod na adrese Markušova 1637/12, Praze 4, kde je možné si vyzvednout zboží na základě vytvořené objednávky.
 

 

Produktů na stránce:

Řadit dle:

Zobrazeno záznamů 1 - 9 z celkem 148

Způsob zobrazení:

Zyxel GS1100-16, 16-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, Fanless, 802.3az (Green), 19" rackmount

Zyxel GS1100-16, 16-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, Fanless, 802.3az (Green), 19 rackmount

Kód: 409358
PN výrobce: 91-010-235001B
Výrobce: ZyXEL

Skladem

1 626,00 Kč1 343,80 Kč bez DPH

SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data

SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data

Kód: 409315
PN výrobce: 91-010-204001B
Výrobce: ZyXEL

Skladem

2 171,00 Kč1 794,21 Kč bez DPH

Zyxel GS-108S, 8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports "Middle"), 802.3az

Zyxel GS-108S, 8-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port High, 2ports Middle), 802.3az

Kód: 409497
PN výrobce: GS-108S-EU0201F
Výrobce: ZyXEL

Skladem

601,00 Kč496,69 Kč bez DPH

Zyxel WAP3205 v3, WAP3205, Wi-Fi 802.11n, 300Mbps, Access point 5-in-1 (A/P, Bridge, Repeater, WDS, Client) with 5dBi de

Zyxel WAP3205 v3, WAP3205, Wi-Fi 802.11n, 300Mbps, Access point 5-in-1 (A/P, Bridge, Repeater, WDS, Client) with 5dBi de

Kód: 409553
PN výrobce: WAP3205V2-EU0101F
Výrobce: ZyXEL

Skladem

734,00 Kč606,61 Kč bez DPH

Zyxel NBG6515 Simultaneous Dual-Band Wireless AC750 Gigabit Router

Zyxel NBG6515 Simultaneous Dual-Band Wireless AC750 Gigabit Router

Kód: 447202
PN výrobce: NBG6515-EU0102F
Výrobce: ZyXEL

Skladem

1 467,00 Kč1 212,40 Kč bez DPH

Zyxel GS1100-24E, 24-port Gigabit Unmanaged switch, Fanless, 802.3az (Green), desktop/19" rackmount

Zyxel GS1100-24E, 24-port Gigabit Unmanaged switch, Fanless, 802.3az (Green), desktop/19 rackmount

Kód: 409622
PN výrobce: GS1100-24E-EU0101F
Výrobce: ZyXEL

Skladem

2 106,00 Kč1 740,50 Kč bez DPH

Zyxel GS-105Sv2, 5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port "High", 2ports "Middle"), 802.3az (G

Zyxel GS-105Sv2, 5-port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet switch, 3 QoS ports (1port High, 2ports Middle), 802.3az (G

Kód: 409636
PN výrobce: GS-105SV2-EU0201F
Výrobce: ZyXEL

Skladem

409,00 Kč338,02 Kč bez DPH

Zyxel GS1900-48, 50-port Gigabit Web Smart switch: 48x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard

Zyxel GS1900-48, 50-port Gigabit Web Smart switch: 48x Gigabit metal + 2x SFP, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard

Kód: 409647
PN výrobce: GS1900-48-EU0101F
Výrobce: ZyXEL

Skladem

7 553,00 Kč6 242,15 Kč bez DPH

Zyxel WRE2206, Wireless N300 (802.11n 300Mbps) Range Extender/Repeater, Direcplug design, 1x 10/100Mbps LAN port, WPS bu

Zyxel WRE2206, Wireless N300 (802.11n 300Mbps) Range Extender/Repeater, Direcplug design, 1x 10/100Mbps LAN port, WPS bu

Kód: 409913
PN výrobce: WRE2206-EU0101F
Výrobce: ZyXEL

Skladem

714,00 Kč590,08 Kč bez DPH

Provozovatel webu, Karel Frič - Netrade, se sídlem Markušova 1637/12, IČ: 68803311, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím