Kategorie Výrobce
Zasílání novinek na e-mail

V případě přihlášení (odhlášení) newsletteru zadejte Váš e-mail.

Kontakt

Karel Frič - Netrade
Markušova 1637/12
149 00 Praha 4
 

tel.: +(420) 222 361 170
mobil: +(420) 774 834 860
e-mail: info@netrade.cz
 

Omezený provoz výdejního místa na adrese Markušova 1637/12, Praze 4, kde je možné si vyzvednout zboží na základě vytvořené objednávky s osobním odběrem.

Nyní pouze za předpokladu, že je objednávka předem uhrazena a domluvený termín vyzvednutí s naším pracovníkem.
 

 

Produktů na stránce:

Řadit dle:

Zobrazeno záznamů 1 - 9 z celkem 161

Způsob zobrazení:

MikroTik SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm

MikroTik SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm

Kód: 455164
PN výrobce: S+85DLC03D
Výrobce: MikroTik

Skladem

1 216,00 Kč1 004,96 Kč bez DPH

Ubiquiti POE-24, PoE adapter 24V/0,5A (12W), včetně napájecího kabelu

Ubiquiti POE-24, PoE adapter 24V/0,5A (12W), včetně napájecího kabelu

Kód: 455090
PN výrobce: POE-24-12W
Výrobce: MikroTik

Skladem

174,00 Kč143,80 Kč bez DPH

MikroTik XS+DA0001 - SFP/SFP+/SFP28 DAC kabel, 1m

Fotografie

Kód: 455820
PN výrobce: XS+DA0001
Výrobce: MikroTik

Skladem

624,00 Kč515,70 Kč bez DPH

MikroTik RBPOE 10/100 PoE injektor

MikroTik RBPOE 10/100 PoE injektor

Kód: 455024
PN výrobce: RB/POE
Výrobce: MikroTik

Skladem

56,00 Kč46,28 Kč bez DPH

MMCX/R-SMA(F) Pigtail MMCX/R-SMA(F), 20cm, RG316

MMCX/R-SMA(F) Pigtail MMCX/R-SMA(F), 20cm, RG316

Kód: 455063
PN výrobce: MMCX/R-SMA(F)
Výrobce: MikroTik

Skladem

95,00 Kč78,51 Kč bez DPH

MikroTik SFP 10/100/1000M metalický modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbps

MikroTik SFP 10/100/1000M metalický modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbps

Kód: 455226
PN výrobce: S-RJ01
Výrobce: MikroTik

Skladem

607,00 Kč501,65 Kč bez DPH

MikroTik RouterBOARD RB941-2nD, hAP-Lite, 650Mhz CPU, 32MB RAM, 4xLAN, 2.4Ghz 802b/g/n, ROS L4, case, PSU

MikroTik RouterBOARD RB941-2nD, hAP-Lite, 650Mhz CPU, 32MB RAM, 4xLAN, 2.4Ghz 802b/g/n, ROS L4, case, PSU

Kód: 455270
PN výrobce: RB941-2nD
Výrobce: MikroTik

Skladem

480,00 Kč396,69 Kč bez DPH

MikroTik RouterBOARD RB951Ui-2n, hAP,CPU 650MHz, 5x LAN, 2.4Ghz 802.11n, 1x PoE out, case

MikroTik RouterBOARD RB951Ui-2n, hAP,CPU 650MHz, 5x LAN, 2.4Ghz 802.11n, 1x PoE out, case

Kód: 455283
PN výrobce: RB951Ui-2nD
Výrobce: MikroTik

Skladem

940,00 Kč776,86 Kč bez DPH

MikroTik RB941-2nD-TC, hAP-Lite, 650Mhz CPU, 32MB RAM, 4xLAN, 2.4Ghz 802b/g/n, ROS L4, case, PSU

MikroTik RB941-2nD-TC, hAP-Lite, 650Mhz CPU, 32MB RAM, 4xLAN, 2.4Ghz 802b/g/n, ROS L4, case, PSU

Kód: 455328
PN výrobce: RB941-2nD-TC
Výrobce: MikroTik

Skladem

497,00 Kč410,74 Kč bez DPH

Provozovatel webu, Karel Frič - Netrade, se sídlem Markušova 1637/12, IČ: 68803311, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím