Kategorie Výrobce
Zasílání novinek na e-mail

V případě přihlášení (odhlášení) newsletteru zadejte Váš e-mail.

Kontakt

Karel Frič - Netrade
Markušova 1637/12
149 00 Praha 4
 

tel.: +(420) 222 361 170
mobil: +(420) 774 834 860
e-mail: info@netrade.cz
 

Výdejní místo je pro Vás otevřeno každý čtvrtek od 12 - 18hod na adrese Markušova 1637/12, Praze 4, kde je možné si vyzvednout zboží na základě vytvořené objednávky.
 

 

Produktů na stránce:

Řadit dle:

Zobrazeno záznamů 1 - 9 z celkem 114

Způsob zobrazení:

MikroTik RB2011UiAS-2HnD-IN, Ath74K, 128MB RAM, 1xSFP, 5xLAN, 5xGbit LAN, RouterOS L5, 802.11b/g/n, PS

MikroTik RB2011UiAS-2HnD-IN, Ath74K, 128MB RAM, 1xSFP, 5xLAN, 5xGbit LAN, RouterOS L5, 802.11b/g/n, PS

Kód: 455160
PN výrobce: RB2011UiAS-2HnD-IN
Výrobce: MikroTik

Skladem

3 424,00 Kč2 829,75 Kč bez DPH

MikroTik RB941-2nD-TC, hAP-Lite, 650Mhz CPU, 32MB RAM, 4xLAN, 2.4Ghz 802b/g/n, ROS L4, case, PSU

MikroTik RB941-2nD-TC, hAP-Lite, 650Mhz CPU, 32MB RAM, 4xLAN, 2.4Ghz 802b/g/n, ROS L4, case, PSU

Kód: 455328
PN výrobce: RB941-2nD-TC
Výrobce: MikroTik

Skladem

621,00 Kč513,22 Kč bez DPH

MikroTik RB3011UiAS-RM, montáž do 19" racku, napájecí adaptér, RouterOS L5

MikroTik RB3011UiAS-RM, montáž do 19 racku, napájecí adaptér, RouterOS L5

Kód: 455369
PN výrobce: RB3011UiAS-RM
Výrobce: MikroTik

Skladem

4 800,00 Kč3 966,94 Kč bez DPH

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

Kód: 455407
PN výrobce: ML-S31D-20
Výrobce: MikroTik

Skladem

239,00 Kč197,52 Kč bez DPH

MikroTik RouterBOARD RB960PGS-PB PowerBox Pro, 5xGLAN (4x PoE-OUT), Outdoor, nap. adaptér, ROS L4, mont.set

MikroTik RouterBOARD RB960PGS-PB PowerBox Pro, 5xGLAN (4x PoE-OUT), Outdoor, nap. adaptér, ROS L4, mont.set

Kód: 455508
PN výrobce: RB960PGS-PB
Výrobce: MikroTik

Skladem

2 662,00 Kč2 200,00 Kč bez DPH

MikroTik RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G Metalický modul

MikroTik RJ45 SFP+ 10/100/1000M/2.5G/5G/10G Metalický modul

Kód: 455540
PN výrobce: S+RJ10
Výrobce: MikroTik

Skladem

1 635,00 Kč1 351,24 Kč bez DPH

MikroTik RouterBOARD RBM33G, Dual Core 880MHz CPU, 256MB RAM, 3x Gbit LAN, 2x miniPCI-e, ROS L4

MikroTik RouterBOARD RBM33G, Dual Core 880MHz CPU, 256MB RAM, 3x Gbit LAN, 2x miniPCI-e, ROS L4

Kód: 455544
PN výrobce: RBM33G
Výrobce: MikroTik

Skladem

1 310,00 Kč1 082,64 Kč bez DPH

MikroTik RouterBOARD RbcAPGi-5acD2nD, cAP ac

MikroTik RouterBOARD RbcAPGi-5acD2nD, cAP ac

Kód: 455556
PN výrobce: RbcAPGi-5acD2nD
Výrobce: MikroTik

Skladem

1 698,00 Kč1 403,31 Kč bez DPH

Ubiquiti UniFi AP Professional, vnitřní accesspoint MIMO 2,4GHz/5GHz 3pack

Ubiquiti UniFi AP Professional, vnitřní accesspoint MIMO 2,4GHz/5GHz 3pack

Kód: 455094
PN výrobce: UAP-Pro-3
Výrobce: MikroTik

Poslední kusy na skladě

14 132,00 Kč11 679,34 Kč bez DPH

Provozovatel webu, Karel Frič - Netrade, se sídlem Markušova 1637/12, IČ: 68803311, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím