Kategorie Výrobce
Zasílání novinek na e-mail

V případě přihlášení (odhlášení) newsletteru zadejte Váš e-mail.

Kontakt

Karel Frič - Netrade
Markušova 1637/12
149 00 Praha 4
 

tel.: +(420) 222 361 170
mobil: +(420) 774 834 860
e-mail: info@netrade.cz
 

Omezený provoz výdejního místa na adrese Markušova 1637/12, Praze 4, kde je možné si vyzvednout zboží na základě vytvořené objednávky s osobním odběrem.

Nyní pouze za předpokladu, že je objednávka předem uhrazena a domluvený termín vyzvednutí s naším pracovníkem.
 

 

Filtrování Zobrazit filtr parametrů a značek | Filtrování Zrušit filtrování

Produktů na stránce:

Řadit dle:

Zobrazeno záznamů 1 - 9 z celkem 13

Způsob zobrazení:

Cisco MGBSX1 Gigabit Ethernet SX SFP modul, LC

Cisco MGBSX1 Gigabit Ethernet SX SFP modul, LC

Kód: 308036
PN výrobce: MGBSX1
Výrobce: Cisco

Poslední kusy na skladě

2 038,00 Kč1 684,30 Kč bez DPH

Cisco SG220-26P 26-Port Gigabit PoE Smart Plus Switch, PoE+ 180W/24ports

Cisco SG220-26P 26-Port Gigabit PoE Smart Plus Switch, PoE+ 180W/24ports

Kód: 308544
PN výrobce: SG220-26P-K9-EU
Výrobce: Cisco

Poslední kusy na skladě

7 997,00 Kč6 609,09 Kč bez DPH

Cisco SG250-26 26-port Gigabit Switch

Cisco SG250-26 26-port Gigabit Switch

Kód: 308743
PN výrobce: SG250-26-K9-EU
Výrobce: Cisco

Poslední kusy na skladě

4 921,00 Kč4 066,94 Kč bez DPH

Cisco SG350-28 28-port Gigabit Managed Switch

Cisco SG350-28 28-port Gigabit Managed Switch

Kód: 308757
PN výrobce: SG350-28-K9-EU
Výrobce: Cisco

Poslední kusy na skladě

7 549,00 Kč6 238,84 Kč bez DPH

Modul CISCO SFP-10G-LR SFP+, 10G, Multimode, LC, 300m, OEM

Fotografie

Kód: 3087391
PN výrobce: SFP-10G-LR-OEM-P=
Výrobce: Cisco

Poslední kusy na skladě

1 212,00 Kč1 001,65 Kč bez DPH

Cisco SG550X-48-K9-EU Switch: L3 managed, 48 x 10/100/1000 + 2 x 10 GE combo + 2 x 10GE SFP+, rack-mountable

Cisco SG550X-48-K9-EU Switch: L3 managed, 48 x 10/100/1000 + 2 x 10 GE combo + 2 x 10GE SFP+, rack-mountable

Kód: 318680
PN výrobce: SG550X-48-K9-EU
Výrobce: Cisco

Poslední kusy na skladě

51 876,00 Kč42 872,73 Kč bez DPH

Cisco SFP-H10GB-CU1M= 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter REFRESH

Fotografie

Kód: 377012
PN výrobce: SFP-H10GB-CU1M-RF
Výrobce: Cisco

Poslední kusy na skladě

856,00 Kč707,44 Kč bez DPH

Cisco SG350X-24-K9-EU Switch: L3 managed, 24 x 10/100/1000 + 2 x 10GE combo + 2 x 10GE SFP+, rack-mountable

Cisco SG350X-24-K9-EU Switch: L3 managed, 24 x 10/100/1000 + 2 x 10GE combo + 2 x 10GE SFP+, rack-mountable

Kód: 377029
PN výrobce: SG350X-24-K9-EU
Výrobce: Cisco

Poslední kusy na skladě

11 303,00 Kč9 341,32 Kč bez DPH

Cisco SG350X-48-K9-EU Switch: L3 managed, 48 x 10/100/1000 + 2 x 10GE combo + 2 x 10GE SFP+, rack-mountable

Cisco SG350X-48-K9-EU Switch: L3 managed, 48 x 10/100/1000 + 2 x 10GE combo + 2 x 10GE SFP+, rack-mountable

Kód: 377030
PN výrobce: SG350X-48-K9-EU
Výrobce: Cisco

Poslední kusy na skladě

17 764,00 Kč14 680,99 Kč bez DPH

Provozovatel webu, Karel Frič - Netrade, se sídlem Markušova 1637/12, IČ: 68803311, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím